bílé beskydy

Zimní inspektor: Bílá má skvělý dětský park! Užijou si i začátečníci

Téma:

Zimní inspektor TV Nova Jan Antonín Duchoslav tentokrát navštívil Beskydy a velmi si je pochvaluje. Bílá nabízí kromě skvěle upravených sjezdovek také noční lyžování, vybavený dětský park a - to uvítají všichni řidiči - parkování zdarma.

Zimní inspektor si Beskydy velmi pochvaluje. Jak červená, tak modrá a zelená sjezdovka je skvěle upravená, areál navíc jako bonus nabízí oblíbené noční lyžování. Nejvíce ale herce ohromily možnosti pro děti.

 

"Na Bílé je dle mého jeden z nejlepších dětských parků," pochvaluje si beskydský areál Jan Antonín Duchoslav.

 

Provozovatelé střediska se snažili při vytváření parku inspirovat v Rakousku a vyplatilo se! "Zavedli jsme tu fungující program, který se nám daří tady aplikovat a myslím, že lidé jsou spokojení," pochvaluje si chod lyžařské školky a školy její ředitel Jiří Nakládal.

 

 

V dětském parku se pro malé ratolesti nachází celkem tři pásy. Ani s počátečními vysokými výdaji si provozovatelé příliš hlavu nelámou. "Řekli jsme si, že chceme dobrou školu, že chceme udělat dobrou školku a do toho jsme šli. Postupem času se to vrací," říká Nakládal.

 

Více peněz by se brzy na Bílé mohli dočkat zejména instruktoři lyžování, kterým by provozovatelé kromě příjemného prostředí rádi poskytli také finanční prostředky na různá školení.

 

 

Pokud si chcete v tomto areálu zalyžovat, rozhodně neváhejte. Za denní permanentku zaplatíte 480 korun!

lud TN.cz