kam vyrazit?

ZIMNÍ INSPEKTOR: Nejbezpečnější lyžařský areál je Karolinka!

Zimní inspektor TV Nova Jan Antonín Duchoslav se vydal na Valašsko a vyzkoušel sjezdovky na Karolince. Chválou přitom nešetří!

Jan Antonín Duchoslav tentokrát zamířil do Beskyd a lyžařské středisko Karolinka ho opravdu uchvátilo. Nejenže se tu najdou sjezdovky i pro náročnější lyžaře, lyžařský areál ale také hodně dbá na bezpečnost. Všechny překážky jsou proto oblepené žíněnkami.

 

"To už jsem dlouho v žádném areálu neviděl. To je jim opravdu ke cti," pochvaluje si zabezpečení zimní inspektor. Beskydské středisko byste opravdu měli navštívit, doporučuje dále. A co všechno tu najdete?

 

Velkým lákadlem areálu Karolinka je místní snowpark, který je jedním z nejdelších a nejlépe zařízených snowparků na Moravě. Každoročně se tu konají významné závody, včetně vyřazovacího BobCrossu, což pokládá majitel skiareálu Jan Dudek za světovou raritu, nebo třeba mistrovství republiky.

 

 

Pokud nemáte rádi přeplněné sjezdovky, od středy do soboty můžete využít i nočního lyžování. A podmínky pro sjíždění svahů jsou výborné! Sněhu je v Beskydech půl metru, pro děti navíc areál nabízí lyžařskou školku.

lud TN.cz