kam na lyže?

ZIMNÍ INSPEKTOR: Klid a pohoda na Bukové hoře. Doražte s dětmi

Zimní inspektor se tentokrát vypravil do Orlických hor, do skiareálu Červená voda/Buková hora. Doporučuje ho zejména rodinám s dětmi a cení si skvělých služeb.

Skiareál Červená voda/Buková hora jde s dobou. Poznat je to hned, jak si vyjedete lanovkou. Ocenil to i zimní inspektor: "Sedíme na jedné z prvních vyhřívaných sedaček s bublinou v této republice. Jedeme na Bukovou horu v Červené vodě."

 

Dopustit nedal ani na dvě kvalitní sjezdovky. "Jsou tu dvě krásné a velmi dlouhé sjezdovky. V Orlických horách jsou dokonce nejdelší. Sjezdovky - dvakrát modrá a jednou červená - jsou určeny pro začínající lyžaře. A ta velmi dlouhá červená sjezdovka určitě uspokojí i náročnější lyžaře," domnívá se zimní inspektor Jan Antonín Duchoslav.

 

 

"Veškeré služby jsou areálové, to znamená, že majitelé mají filozofii, že mají zcelené služby. To znamená, že jakýkoli bufet, jakákoli půjčovna i školka fungují pod areálem. V plánu máme, aby se na Bukové hoře podařilo vybudovat občerstvení a checkpoint. Je to reálné a můžeme to slíbit v řádu několika let," představil plány na další sezóny ředitel

 

Skiareál Buková hora/Červená voda je koncipovaný jako rodinný areál. "Servis i zázemí pro lyžaře je propracováno do nejmenších detailů, aby se v areálu cítily dobře a komfortně rodiny s dětmi," potvrzuje zimní inspektor a proto návštěvu skiareálu doporučuje především rodinám.

Související témata:
tn.cz / gar