Výměna manželek

ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Zažehnala manželskou krizi Ivany a Jirky?

V posledním díle Výměny manželek se znovu setkaly naprosto rozdílné rodiny. Na jedné straně byla Irena s manželem Radkem a sedmi dětmi. Na druhé Ivana s Jiřím, kteří doma řeší manželskou krizi a zůstávají spolu jen kvůli 6leté Nikolce. Co se od natáčení v rodině změnilo?

Hlavně pro Ivanu byla Výměna velmi náročná. Musela se najednou starat o sedm dětí místo jednoho a nedařilo se jí vařit ani jednoduché pokrmy. Jak je na tom Ivanina rodina dnes? Zdá se, že ani účast ve Výměně partnerské problémy nevyřešila.

 

"Nezměnilo se vůbec nic, všechno je pořád stejný," řekla Ivana v telefonickém rozhovoru pro TV Nova. "Nedokážu to moc rozvinout, i náš vztah s Jiřím je stejný. Necháváme to vyšumět. Žádný rozhovor mezi námi neproběhl, že bychom si řekli: 'Tak co, jak to bude?', to ne," dodala s tím, že chce s Jiřím zůstat jen kvůli 6leté dceři.

 

"O nás tady nejde, jde o Nikolu. Já jsem chtěla, aby měla tátu, i když jsem bydlela jinde. Pořád jsem se snažila, aby Jirka jako táta fungoval a on to bral tak, že k nám chodil na návštěvu a zase odešel. Sestěhovali jsme se kvůli tomu, aby měl kdo Nikolu vyzvedávat ze školy a hlídat," prohlásila Ivana.

 

 

Ivana s Jiřím zůstávají i po nezvyklém zážitku ve Výměně odcizení. Nepovídali si prý ani o tom, jak prožili deset dní od sebe. "Když jsem se vrátila, nemluvil ani Jirka ani malá Nikola, vůbec o ničem. Nic o tom, jak se tady měli, co dělali, kde byli. Bylo tajemno, ticho," popsala Ivana.

 

Některé situace podle ní navíc vypadaly v televizi hůře, než doopravdy byly. "To, jak jsme na sebe řvali, jsem nevnímala až tak hrozně, jak to vyznělo v ukázkách. Mně v té rodině bylo dobře, tu a tam si ještě s Radkem zavoláme. Myslím, že i Jirka je s rodinou v kontaktu," řekla Ivana.

 

Zpověď druhé rodiny z Výměny manželek uvidíte ve čtvrtečních Televizních novinách od 19:30 na Nově!

 

I přesto, že do reality show přihlásil rodinu Jirka a Ivana byla nejdříve proti, nezačal manžel komunikovat. "Já bych do toho nešla, ale pak u nás byla režisérka a mě překvapily Jirkovy odpovědi. Myslela jsem si, že se konečně dozvím, co si o mně myslí a jak si to představuje s náma, ale nedozvěděla jsem se nic," povzdechla si.

 

Vše o Výměně manželek najdete zde. Pokud jste další díl nové řady nestihli, můžete ho celý zhlédnout zde. Všechny díly najdete na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Manželská krize. Kdy přijde a jak ji přežít
Téměř polovina Čechů se rozvádí! Jak bojovat proti syndromu vyhoření ve vztahu?
Jak poznat, že se blíží rozchod?
5 pravidel PRAVÉ lásky

Související témata:
epa TN.cz