Nevšední pohled

Zjevení v hotelu: Turista rozsvítil a na stěně uviděl obří prsa!

Obří prsa na stropě
Zdroj: imgur.com
Téma:

Host zažil v hotelu šok! Když vstoupil do pokoje, naskytl se mu nevšední pohled. Součástí vybavení totiž byla také vyvinutá ženská hruď na stropě.

Představte si hotel, kde vám kromě obvyklé snídaně a úklidu bezplatně nabídnou i bonusový program pro dospělé – bez televize a v soukromí.

 

Někteří návštěvníci již takové ubytování vyzkoušeli a rozhodli se podělit o zážitek se světem. Originální verze nebes nad postelí koluje internetem a sklízí neobyčejné ovace. Během týdne ji zhlédlo více než 2,5 milionu lidí.

 

"Kamarád rozsvítil světla v jeho hotelovém pokoji a vzhlédl," napsal autor na sociální síti Imgur. Snímek se ihned stal hitem. Jeden z účastníků diskuze nadnesl obavu, zda nebude tato nevinná hra světel a stínů označena za "nevhodnou“. Na většině sociálních sítí je totiž zobrazování ženských vnad zakázané.

 

 

"Vsadím se, že spal jako mimino!“ přisadil si další  komentující. Otázkou zůstává, zda hotel světelnou show takových rozměrů plánoval.

 

Není známo, kdy a kde byla vlastně fotografie "nejprsatějšího" hotelového pokoje pořízena. Podle spekulací však ubytování s inspirativní dekorací nabízí pravděpodobně jeden z hotelů známého řetězce Breast Western.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
ip TN.cz