Brutální odplata

Zločinci chtěli unést školačku, zlynčoval je rozzuřený dav!

Lynč muže, který měl znásilnit dítě
Zdroj: liveleak.com
Ilustrační snímek
Téma:

Smrtí tří lidí skončil v pátek v severovýchodní Indii nepovedený únos jedenáctileté školačky. Mrtvými jsou únosci, které krátce po činu zlynčoval rozzuřený dav místních obyvatel.

Drama se začalo odvíjet v pátek v půl jedenácté místního času, kdy čtveřice zločinců přijela na motorkách ke škole ve městě Begusarai ve státě Bihar.

 

Kriminálníci se uvnitř začali pídit po zmíněné školačce a když ji nemohli najít, vytáhl jeden z nich pistoli a začal jí mávat před ředitelkou. Žena jim stihla říct, že školačka do vyučování ten den nepřišla. Pak omdlela.

 

To spustilo mezi žáky a učiteli vlnu paniky a jejich křik přilákal z okolí další lidi, mimo jiné ženy, které pracovaly na blízkém poli, píše britský Daily Mirror.

 

 

Velmi rychle se vytvořil početný dav, který vyvlekl tři ze čtyř neúspěšných únosců před školu, kde je místní začali brutálně mlátit. Než se na místo dostali policisté a rozvášněný dav zklidnili, byl jeden z mužů po smrti. Zbylí dva zemřeli cestou do nemocnice.

 

Zuřivosti davu unikl jen čtvrtý zločinec. Podle místní policie, která začala incident vyšetřovat, byli dva ze čtyř únosců známé firmy s dlouhým trestním rejstříkem.

Související témata:
pez TN.cz