Oživování nepomohlo

Zloději selhalo při vloupání do obchodu srdce, na místě zemřel

Zloděj
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Publikováno 17. 7. 2020
Téma:

U vloupačky se smutným koncem zasahovali policisté z Jindřichohradecka. Zloději na útěku selhalo srdce a zemřel. Snahy přivolaných záchranářů o oživení 55letého muže byly marné.

Policisty po půlnoci ze středy na čtvrtek zburcovali hlídači z bezpečnostní agentury. Podezření, že se někdo vloupal do obchodu u obce Halámky poblíž Jindřichova Hradce, vyrazila prověřit hlídka. 

 

Hláška od hlídačů se potvrdila. "Po příjezdu na místo viděli padesátiletého muže, jak se vloupává výlohou do objektu. Po výzvě začal muž utíkat do lesa, nesrozumitelně křičel a působil jako ovlivněn drogami," uvedl policejní mluvčí Jiří Matzner.

 

 

Strážcům zákona se po pár minutách podařilo muže doběhnout a zadržet. Okamžitě však upadl do bezvědomí. Policisté ho začali oživovat a pokračovali v tom i přivolaní záchranáři. "Bohužel bez účinku, muž zemřel. Dle lékaře, bylo pravděpodobnou příčinou úmrtí srdeční selhání," doplnil Matzner.

 

Muž pravděpodobně z obchodu nestihl ani nic vzít. Kriminalisté zjistili, že byl uživatelem drog, a případem se nadále zabývají. Nařídili také soudní pitvu.

TN.cz