Premiéra

Zlodějíček princem: S Aladinem zažijete orientální dobrodružství

Téma:

Právě dnes do kin vstupuje orientální pohádka Aladin inspirovaná příběhy Tisíce a jedné noci. Aladin je pouliční zlodějíček, který zahoří ke krásné princezně Jasmíně. Ke vztahu s ní mu chce pomoci potřeštěný džin, kterého si zahrál Will Smith. O zábavu a akční momenty tedy nebude nouze.

Orientální pohádka Aladin pobaví nejen děti, ale i dospělé. Právě od dnešního dne ji máte možnost zhlédnout v kině. Pouliční zlodějíček Aladin vás vezme do světa fantazie. Světa, který je plný paláců, zlata a neuvěřitelných kouzel.


Ty má na svědomí především Will Smith v roli džina. Právě ten se Aladinovi rozhodne pomoci získat krásnou princeznu Jasmínu. Jak to udělá? Jednoduše. Promění obyčejného chuďase v prince.Jasmína je sultánova dcera a žebrák by se o její ruku ucházet nemohl. Jakožto princezna bydlí v honosném paláci, ze kterého není úniku. Zajímavostí je, že rozměry postele v její ložnici byly během natáčení zdvojnásobeny, aby se do ní vešla princezna i se svým tygrem. Pokrývka byla pro změnu ručně vyšita v Pákistánu a odkazuje na království Jasmíniny zemřelé matky. Snímek režíroval Guy Ritchie, který filmu dodal notnou dávku akčnosti, ale i humoru.

 

Související témata:
han TN.cz