To určitě nečekala

Zlodějka chtěla zmizet stropem, skončila hodně neslavně! VIDEO

Téma:

Neslavně jako sedláci u Chlumce dopadla dvojice podvodníků, která se v kanadském obchodě pokusila nákup zaplatit kradenou platební kartou. Žena se pokusila na přivolané policisty vyzrát, místo toho ovšem vytrestala jen sama sebe.

Celou anabázi, která se stala v pondělí v obchodě Reddi Mart v kanadské Albertě, zachytily kamery. Hlavními hrdinyy nechtěné grotesky jsou devětadvacetiletý Richard Pariseau a o rok starší Brittany Burkeová.

 

Mladík se sice snažil policistovi utéct, ale jeho únik skončil poté, co proti němu muž zákona použil taser, píše britský Daily Mail. Burkeová ovšem dopadla snad ještě hůř.

 

V nastálém zmatku totiž utekla do skladu v zázemí prodejny, kde horečnatě hledala cestu ven. Nakonec vylezla na jednu z polic a vsoukala se do větrací šachty.

 

 

Radost z důmyslné únikové trasy ovšem mladé ženě příliš dlouho nevydržela. Po několika metrech vzduchotechnika neudržela její váhu a překvapená kriminálnice skončila v jednom z regálů v obchodě.

 

A v podstatě tak přistála policistům přímo v náručí. Oba dva výtečníci už si vyslechli obvinění hned z několika trestných činů.

Související témata:
pez TN.cz