Pátrání ukončeno

Policie našla dvanáctiletou dívku z Trutnovska! Je v pořádku

Policejní auto
Zdroj: Profimedia
Vítězslav Boch
Vítězslav Boch, Kristýna Vondřichová
Publikováno 10. 4. 2020
Téma:

Dva dny pohřešovala rodina dvanáctiletou dívku z Trutnovska. Dívku naposledy viděli ve čtvrtek kolem půl druhé odpoledne doma. Večer po ní začali pátrat i policisté. V pátek kolem osmé večer dívku v pořádku našli.

"Odvoláváme pátrání po 12leté dívce. V pátek večer, 10. 4. ve 20:00 hodin byla nalezena. Dívka je v pořádku a bude předána rodině. Děkujeme médiím i veřejnosti za spolupráci," informovala policejní mluvčí Lucie Konečná.

 

Dívčino zmizení její rodiče vyděsilo k smrti. Před jejím odchodem ji rodina naposledy viděla ve čtvrtek v půl druhé odpoledne. Podle policistů dívka nikdy z domu neutekla. Večer okolo deváté hodiny po dívce začala pátrat i policie.

 

"Na sobě měla černé legíny, černé boty a černou roušku na ústech," uvedla mluvčí královéhradeckých policistů Lucie Konečná.

 

 

Policisté při pátrání prověřili nemocnice, okolí místa, kde dívka bydlí, i její přátele. Informace o tom, že by byl do odchodu z domova jinak bezproblémové dívenky zapletený kdokoli třetí, policie nemá.

 

Bližší okolnosti nálezu dívky mluvčí policie přiblížit nemohla, prozradila však, že dívka je zcela v pořádku a byla předána zpět rodičům. "Pátrání bylo odvoláno, dívka byla nalezena na Trutnovsku, tedy v kraji svého bydliště," přiblížila Konečná.

TN.cz