Schovává ho?

Nejdřív syn, teď matka! Zmizeli už dva příbuzní Heidi Janků

Renata Figurová, Heidi Janků, synovec
Zdroj: Policie ČR, Profimedia.cz
Téma:

Pátrání po čtyřletém Tomáškovi, prasynovci Heidi Janků, nabírá nečekaný směr! Mimo něj není k nalezení ani jeho matka! Sousedi tvrdí, že už ji dlouho nikdo neviděl. Informaci přinesl deník Blesk.

V úterý jsme informovali o tom, že se čtyřletý Tomášek stále pohřešuje. Případ je ale čím dál záhadnější. O jeho matce, osmatřicetileté Renatě Figurové, nikdo nic neví. 

 

Podle sousedů už o Figurové dlouho nikdo neslyšel. "Dřív tu normálně bydlela i se synem, ale v poslední době ji tu nikdo neviděl. Ani jejího syna! Na společné schůze nechodí, tam za sebe posílala bratra," vypověděla sousedka. 

 

Figurová údajně není ani u rodičů v Kroměříži. Přestože ventilačky domu byly otevřené, na zvonění nikdo nereagoval a ve schránce byly staré reklamy. "Jejich dcera se tu téměř nevyskytuje. O prázdninách jsme ji viděli tak dvakrát, a to tu byla jen na skok," řekli lidé, kteří rodinu znají. Sousedé dodali, že rodiče Figurové byli dlouhou dobu pryč, nyní by už ale měli být doma, jen neotvírají. 

 

 

Zdroj ze zpěvaččina okolí prozradil, že si Janků myslí, že Figurová Tomáška ukryla, aby ho nemusela půjčovat jeho otci. 

 

Po Figurové zatím pátrání vyhlášeno nebylo. "Je předpoklad, že je chlapec s ní," potvrdila okresní státní zástupkyně v Kroměříži Jana Kranzová podezření Janků. Kranzová také dodala, že Figurová má Tomáška svěřeného do péče rozhodnutím opatrovnického soudu v Praze, je s ní vedeno opatrovnické řízení, nicméně je pro soud těžko kontaktní. 

 

Malý Tomášek je v pátrání české policie i Interpolu. Bydlí v okrese Kroměříž. Je vysoký 105 až 110 centimetrů a vypadá na 4 až 5 let. Je hubené postavy, má rovné blond vlasy a hnědé oči. Pokud byste o něm měli nějaké informace, kontaktujte policii.

TN.cz