odjela autem jen v pyžamu

Smutný konec pátrání! Mirku našli mrtvou, co se stalo, policie neví

Pátrání - Mirka S.
Zdroj: Policie ČR
Pohřešovaná Mirka S.
Vítězslav Boch
Vítězslav Boch
Publikováno 11. 9. 2019
Téma:

Tělo, které 8. srpna našli v lese u Olomouce, patřilo čtyřiatřicetileté ženě, která na konci července odjela z domova jen v pyžamu v červené Fabii. Odhalily to testy DNA, které má nyní policie k dispozici. Co se ale mladé ženě stalo, zatím policisté nevědí.

Třiačtyřicetiletou Mirku z Olomoucka naposledy viděl její manžel v úterý 23. července v půl osmé ráno. "Odjela z rodinného domu v místě současného bydliště, pouze v pyžamu, osobním vozidlem neznámo kam," prozradila tehdy mluvčí olomouckých policistů Irena Urbánková.

 

Červenou Fabii, ve které žena odjela, našli 8. srpna v lesíku na Olomoucku. Kde přesně, nechtěli policisté s ohledem na vyšetřování prozradit.

 

Poblíž objevili i tělo. "V současné době zjišťujeme totožnost, prověřujeme také databázi pohřešovaných osob. K přesnému určení příčiny úmrtí byla nařízena pitva," informovala v srpnu Urbánková. Vyšetřovatel nařídil soudní pitvu. Že šlo o Mirku S., teď potvrdily genetické testy.

 

 

Jak ale žena zemřela, a jestli za její smrt mohl někdo další, zatím policisté nevědí. " Výsledky pitvy ke stanovení příčin úmrtí zatím nemáme k dispozici," informovala ve středu Urbánková.

 

TN.cz