Těžký úraz

Česká zpěvačka se těžce zranila. Musela na JIP, léčba potrvá měsíce!

Zraněná Vladivojna La Chia
Zdroj: archiv Vladivojny La Chii
Zpěvačka skončila na jednotce intenzivní péče
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
11.1. 2021 9:10
Téma:

Závěr minulého roku byl tragický pro známou českou zpěvačku. Po těžkém úrazu hlavy bojovala na jednotce intenzivní péče. Z nejhoršího je venku, ale léčba se může vléct i měsíce. Práci tak musí dát sbohem.

Vladivojna La Chia si dva dny před koncem roku vážně poranila hlavu. Místo silvestrovských oslav tak 37letá zpěvačka z Ostravy zápasila se zraněním na jednotce intenzivní péče.

 

Rekonvalescence se potáhne měsíce a fanoušci se tak musí s Vladivojnou na dlouhou dobu rozloučit. "Přátelé, 30. prosince jsem spadla ze schodů a přivodila si vážný úraz hlavy. Šest dní na JIPce mě dostalo z nejhoršího, ale v rámci úspěšné rekonvalescence se musím na několik týdnů až měsíců stáhnout z veřejného prostoru," napsala zpěvačka na facebooku.

 

Pratele, 30.12. jsem spadla ze schodu a privodila si vazny uces hlavy. 6 dni na jipce me dostalo z nejhorsiho, ale v...

Zveejnil(a) Vladivojna La Chia dne Steda 6. ledna 2021

 

Stále má podlitiny pod očima a velkou ránu na čele, nešťastnou událost se ale snaží brát s nadhledem. "Opatrujte se a brzy naviděnou. A nezapomeňte, že co tě nezabije, to tě posílí," vzkázala Vladivojna příznivcům.

 

 

Na kontě má šest vlastních alb, například Bohémy, Trip nebo Jungle, a několik soundtracků k seriálům nebo filmům. Po grafické střední škole vystudovala Ostravskou univerzitu.

Související témata:
TN.cz