Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 7. 2018
Demi Lovato

Známá zpěvačka skončila v nemocnici! Předávkovala se

Demi Lovato
Zdroj: Profimedia
Demi Lovato

Americká zpěvačka a herečka Demi Lovato musela být převezena do nemocnice. V jejím domě jí našli v bezvědomí. Záchranářům se podařilo herečku přivést zpět k vědomí pomocí narcanu, který se používá při předávkování opiáty. Jaké drogy si vzala, ale mladá hvězda odmítla záchranářům prozradit.

Informace o předávkování pětadvacetileté herečky a zpěvačky přinesl jako první americký bulvární web TMZ.com. Z domova ji do nemocnice převezla sanitka. Záchranářům se ženu, která při jejich příjezdu byla v bezvědomí, podařilo stabilizovat.

 

Podle TMZ jí podali narcan, který se používá při předávkování opiáty. Jakou látku si vzala, odmítla Demi záchranářům prozradit. Policisté TMZ prozradili, že případ zatím kriminalisté nevyšetřují, protože v domě předávkované zpěvačky se žádné drogy nenašly.

 

Americké bulvární weby nejprve informovaly, že se herečka předávkovala heroinem, to ale zdroj z okolí zpěvačky vyloučil.

 

"Demi je při vědomí a s její rodinou, která chce poděkovat všem za podporu a modlitby. Některé z informací, které kolují, jsou nepravdivé. Rodina žádá o soukromí a o to, aby lidé nespekulovali. Její zdraví a zotavení je teď to nejdůležitější," uvedl podle CNN manažer zpěvačky.

 

 

Demi Lovato na sebe poprvé upozornila jako desetiletá v seriálu Barney & Friends. Objevila se třeba ve filmech Camp Rock nebo v seriálech Glee a Útěk z vězení. Hlavní pro ni ale je pěvecká kariéra. Úspěchy ale byly tvrdě vykoupeny.

 

Demi bojovala s poruchou příjmu potravy, psychickými problémy, závislostí na drogách a alkoholu. Před časem prozradila, že již šest let abstinuje, v červenci se ale přiznala, že znovu zakopla a začala pít.

vbo TN.cz
Reklama