Velké odhalení

Harry a Meghan odtajnili jméno svého syna! Tradiční není

Téma:

Princ Harry a vévodkyně Meghan zveřejnili jméno svého syna. Na instagramu oznámili, že se bude chlapeček jmenovat Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Ve středu také šťastní rodiče miminko poprvé ukázali světu.

Princ Harry a jeho manželka Meghan oznámili jméno svého prvorozeného syna poté, co se s ním poprvé setkala královna Alžběta II. a princ Philip, kteří jsou jeho prarodiči. Při dojemném momentu byla i Meghanina matka Doria Raglandová.

 

 

Podobně jako Archieho narození, tak také jeho jméno zveřejnili Harry a Meghan na svém oficiálním instagramovém účtu. Zároveň je podle odborníků jasné, že chlapec neponese žádný královský titul - ten by byl podle tradice napsán už v oznámení o jeho jméně.

 

Dříve se přitom spekulovalo, že by měl Archie převzít jeden z "nižších" titulů svého otce - hrabě z Dumbartonu. O tom, že bude princem, pak mohla rozhodnout královna, jako to udělala s princem Louisem a princeznou Charlotte.

 

GALERIE: Vévodkyně Meghan a princ Harry ukázali svého syna

1
/
6
Zdroj: ČTK
Meghan a Harry představili syna královně

 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu ve středu také poprvé svého novorozeného syna ukázali veřejnosti. Při focení v sále na hradě Windsor chlapečka držel v náručí princ Harry, zatímco Meghan Archieho něžně hladila po hlavičce.

 

Podívejte se, jak Archieho představili světu:

 

 

"Je to kouzelné, je to opravdu úžasné. Mám dva nejlepší muže na světě, takže jsem vážně šťastná. Má tu nejsladší povahu, je opravdu klidný," prohlásila Meghan. "Netuším, po kom to má," zavtipkoval Harry, který také zářil štěstím.

 

Archie Harrison Mountbatten-Windsor se narodil v pondělí v 5:26 ráno, vážil necelých 3,3 kilogramu. Svět se o jeho narození dozvěděl odpoledne, kdy královský pár novinu oznámil na instagramu.

epa TN.cz