SuperStar vrcholí

Známe scénář Superfinále! Tyto písně dívky zazpívají v boji o titul

SuperStar Superfinále jednotlivá vystoupení
Zdroj: TV Nova
Co zazpívají superfinalistky?
Téma:

Už v neděli vyvrcholí letošní řada SuperStar. O vítězství se utkají tři zpěvačky a poprvé v historii tak bude finále čistě dívčí. S jakými písněmi o titul a nastartování hudební kariéry zabojuje vaše favoritka?

Tereza Mašková, Eliška Rusková a Karmen Pál-Baláž. Tyto tři dívky si to v neděli rozdají o vítězství v pěvecké soutěži SuperStar. O tom, komu titul nakonec připadne, rozhodnou svými hlasy diváci - a pro ty bude samozřejmě důležité, jak zpěvačky zvládnou své písně. Píše o tom portál tvnoviny.sk.

 

Růžovovlasá Tereza Mašková je většinou diváků i finalistů považována za největší favoritku. Pro Superfinále si sama vybrala písničku Ain't Nobody od americké R'n'B zpěvačky jménem Chaka Khan. Zazpívá také song Fighter od Christiny Aguilery a Jednoho dne se vrátíš od Věry Špinarové.

 

Mladičká Eliška Rusková má ráda výzvy, a tak si v neděli večer troufne na song legendární Whitney Houston I Will Always Love You. Vybrala si ho sama. Jako "vzpomínkovou" píseň zazpívá Raise Your Glass od zpěvačky Pink, česky pak Lásko má já stůňu od Heleny Vondráčkové.

 

 

To Karmen Pál-Baláž opět předvede rockovou show - a to doslova. Vybrala si totiž kultovní kapelu Queen a jejich Show Must Go On. Poté se diváci od Karmen dočkají písně My Immortal od Evanescence a Vrať trochu lásky mezi nás od skupiny G8.

 

Fanoušci SuperStar se mohou těšit i na několik hudebních překvapení. Jako hosté vystoupí Mariana Prachařová, Jozef Mikolas a zatím poslední vítězka Emma Drobná. Tradičně se také vrátí všech deset finalistů, aby zazpívali píseň Příběh nekončí.

epa TN.cz