Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.1. 2015 21:46
VIDEO + GALERIE to je ale zábava...

To jsou vandalové, kteří poničili autobus. "Baví" lidi na YouTube!

TVTwixx 2
Zdroj: TN.cz

Díky čtenářům tn.cz se redakci TN.cz podařilo zjistit totožnost mladíků z videa, na kterém ničí neznámou pyrotechnikou zaparkovaný autobus. Podle všeho nejsou v internetové komunitě žádnými nováčky.

Mladíci jsou totiž na webu velmi aktivní, zvláště pak na YouTube, kde provozují kanál jménem TVTwixx a jejichž videa odebírá téměř 200 000 lidí. Jsou určená hlavně pro mladé publikum.

 

Video, které nahráli a bylo později staženo:

 

Co je však tématem jejich videí je poněkud těžké popsat, spíše se snaží pouze o dosažení co největší "virtuální slávy," která se v kruzích měří právě na počet zhlédnutí, lajků či komentářů u každého videa. Ty nejsou většinou nikterak profesionálně zpracována a jsou plná pubertálních rádoby legrácek.

 

15

Galerie: TVTwixx

Zdroj: facebook.com

TVTwixx - 1

Hodnocení:

 

 

Kam až ale honba za virtuálními vavříny v počtu odběratelů či zhlédnutí může zajít však kluci právě zjišťují. Jejich webová komunita, která jim doteď, alespoň podle komentářů na jejich kanálu, fandila, se od nich okamžitě odvrací a je velmi těžké najít někoho, kdo by je v nesmyslném ničení podpořil.


 

Jak je vidět, i internetová scéna má své rychlokvašné "celebrity", které se v honbě za slávou natolik nechají unést vlastní výjimečnosti, až získají pocit, že jim může projít úplně všechno. A není to rozhodně výsada jen holywoodských hvězdiček typu Justina Biebera a Miley Cyrus.

 

Reportéři TV Nova se nyní snaží zjistit, kde se celá událost stala a zda ji již vyšetřuje policie. Pokud byste o případu měli jakékoli relevantní informace, napište nám je na zpravy@nova.cz

jox TN.cz