Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.10. 2016 11:37
galerie riskoval příliš

Tisíce fanoušků truchlí! Známého mladíka zabil nebezpečný koníček

Christopher Serrano
Zdroj: Instagram

Svou odvahou a nebezpečnými kousky získal tisíce fanoušků po celém světě. Teď ho jeho vášeň připravila o život. Fotograf Christopher Serrano (25) zemřel, jeho odkaz ale žije dál. Fanoušci dál sdílejí jeho poslední fotografii s velmi pochmurným komentářem.

Na Instagramu se z něj stala poměrně rychle hvězda, která si dokázala získat přízeň a obdiv tisíce fanoušků. Jeho fotografie pořízené za velmi extrémních okolností obletěly svět.

 

Kvůli zajímavým snímkům neváhal riskovat svůj život. Šplhal do obrovských výšek, dokonce uskakoval před auty. Na poslední zveřejněné fotografii sledoval dění pod sebou přímo z okraje mrakodrapu! Jak ale napsal u příspěvku "Nahoře se cítil tak sám!"

 

17

GALERIE: Mladík zemřel kvůli nebezpečnému koníčku

Zdroj: Instagram, heavy_minds

Mladík zemřel kvůli nebezpečnému koníčku - 1

Hodnocení:

 

 

Při pořizování osudného snímku ale riskoval až příliš a štěstí se tentokrát obrátilo proti němu. Focení vlaku v metru nedokončil.

 

Chris jel metrem se svou kamarádkou, vstoupil mezi dva vagony soupravy a za jízdy vyšplhal na střechu vlaku, informuje New York Post. Další pokračování si můžeme jen domýšlet. Podle vyšetřovatelů Chris pravděpodobně do něčeho narazil, neudržel balanc a zřítil se dolů. Jeho bezvládné tělo našli na kolejišti o chvilku později.

 

"Přál bych si, abych si udělal víc tvých fotek," napsal po incidentu na sociálních sítích jeho zdrcený bratr Ryan. Sám se svým bratrem podnikal dobrodružné výlety, zážitky to prý jsou nezapomenutelné.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Selfie, ze kterého dostaneš závrať: Týpek se fotí mezi nebem a zemí

TEST: Jste adrenalinový typ?

ZDRAVÍ ŠKODLIVÉ: Co vám může způsobit časté selfíčkování? Takhle skončit nechcete!

lud TN.cz