Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 4. 2018
nabízí odměnu

Známému hudebníkovi zastřelili Lízu! Boj o život zachytily kamery

Zastřelená kočka Líza
Zdroj: Krimi Plzeň
Zastřelená kočka Líza

Rodina známého plzeňského hudebníka Míši Leichta zveřejnila srdceryvné video, které zachycuje bolestivou smrt jejich kočky Lízy. Zvíře někdo zastřelil, zpěvák nyní nabízí finanční odměnu za "jakoukoliv indicii k dopadení toho hajzla".

Doufali v poklidné Velikonoce, místo toho tatínek známé herečky Kristýny Leichtové zuří a hledá člověka, který nechal velmi bolestivou smrtí zemřít jeho milovanou kočku. "Vrah zastřelil naši milovanou Lízu," vysvětluje manželka hudebníka Ilona.

 

Domácího miláčka našla rodina v pátek ležet v kaluži krve před domem, informuje Krimi Plzeň. "Lízinku jsme měli jako člena rodiny od kotěte a naše děti byly vždy vedeny k lásce k přírodě i ke všemu živému. Jak jim tedy vysvětlit, proč musela naše Líza umřít tak zbytečnou a tak bolestivou smrtí?" ptá se Ilona Leichtová.

 

Boj o život kočky zachytila kamera. Video není vhodné pro lidi citlivé povahy!

 

 

Líza se chodila ráda procházet na louku za domem, ale nikam se podle rodiny netoulala, všichni sousedé kočku znali. "Nechápu, proč na ni musel někdo střílet! Zásah k páteři musel být strašně bolestivý a ochromil jí zadní tlapky. Líza se v hrozných bolestech chtěla dostat k nám domů, kde čekala pomoc a na záznamu z kamer je vidět, jak se těsně po čtvrté odpoledne přibelhala na zahradu před naše dveře, kde se schoulila a čekala na naší pomoc," smutně popisuje Míša Leicht.

 

 

Jenže nic netušící rodina nebyla doma a když se vrátila, našla už jen na verandě bezvládné tělíčko. Rodina podala na neznámého pachatele trestní oznámení a prostřednictvím Krimi Plzeň prosí veřejnost o pomoc. "Za jakoukoliv indicii k dopadení toho hajzla nabízím finanční odměnu," uzavírá Míša Leicht.

lud TN.cz