Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

hloupá zábava

ZNÁTE JE? Povedená partička vandalů málem odpálila autobus

Sociální sítě dnes obletělo video, které zachycuje nepochopitelné vandalství. Tři mladíci na něm pyrotechnikou prakticky odpálí dveře od stojícího autobusu. Navíc se u toho dobře baví.

Jaký byl váš Silvestr? My jsme jeli na výlet. Lepší než Student Agency,“ napsal na Facebook Ondřej K., který na Facebook video nahrál a zřejmě si myslel, jak se jeho virtuální přátelé dobře pobaví. Ovšem reakce jej zjevně tak překvapila, že v době vydání článku bylo již video smazáno.

 

Tři mladíci na videu vhodí neznámou pyrotechniku do otevřeného větracího okénka autobusu, což mu zřejmě připadlo jako dobrý nápad. Po několika vteřinách se ozvala obrovská rána a na videu je dokonce vidět, jak dveře od autobusu poskočily směrem ven.

 

 

Zda šlo o zábavnou pyrotechniku či něco silnějšího, z videa není poznat. Buřlivá reakce na Facebooku na sebe ale nenechala dlouho čekat. Několik minut před smazáním mělo video stovky komentářu, z nichž byla naprostá většina namířená proti nesmyslnému ničení, kterým se trojice pachatelů chlubila.

 

"Tomuhle se říká hrdinství? Srandovní? Frajerství? Tak to bych se ráda zasmála. To by byla sranda, kdyby ti třeba do toho bytu hodil někdo petardu, že, Danny?", zachytil jednu z reakcí před smazáním Blesk. Další se přidávají: „Rozum jste nechali asi doma v šuplíku, že?,“ píše rozhořčený Pavel.

 

Pokud byste někoho z videa poznali, napište nám na zpravy@nova.cz. Celou kauzu budeme samozřejmě dále sledovat.

jox TN.cz