galerie babišovy krásky

Znáte osudové ženy Andreje Babiše? Některé se od něj nehnou

Andrej Babiš a jeho ženy
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Znáte všechny ženy, které se točí kolem Andreje Babiše?
Téma:

Andrej Babiš se svým hnutím ANO se stal drtivým vítězem letošních voleb. A jak je známo, kolem úspěšných mužů se vždycky točí spousta žen. Které jsou v životě Andreje Babiše ty nejdůležitější?

Adriana Scheibnerová

První osudovou ženou v životě Andreje Babiše byla bezesporu jeho matka Adriana Babišová, rozená Scheibnerová. Narodila se v roce 1927 v městečku Jasině v tehdejší Podkarpatské Rusi, během války patřilo toto území Maďarsku. Po válce se rodina přestěhovala na Slovensko, kde se celá rodina začala angažovat v lidových soudech.

 

Vystudovala bratislavskou Vysokou školu ekonomickou a pracovala ve Výzkumném ústavu drůbežářského průmyslu a Hydrologickém ústavu Slovenské akademie věd. V 70. letech dostala místo tajemnice Ústavu marxismu-leninismu na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Podle Andreje byla matka motorem rodiny a celý život bojovala za to, aby její děti v životě uspěly. Syny se snažila vést ke sportu.

 

 

Beata Adamovičová

Se svou první manželkou Beatou se seznámil na bratislavském gymnáziu. Jejich vztah se ale rozvinul až později, když už každý studoval jinde. Beata vystudovala lékařství. Mají spolu dceru Adrianu a syna Andreje.

 

GALERIE: Osudové ženy Andreje Babiše

1
/
21
Zdroj: Profimedia
Vivien Babišová a Monika Babišová

 

Monika Herodesová

Druhá Babišova manželka Monika se narodila 14. června 1974. S Andrejem se seznámila v devadesátých letech, v té době byli oba zadaní. Ona pracovala jako sekretářka, on byl v té době obchodním ředitelem Petrimexu.

 

Přivydělávala si dokonce jako modelka. Na mole se potkala s takovými celebritami, jako je Alena Šeredová či Petra Minářová. V roce 1998 na přehlídce v Trojském zámečku si ji přišel prohlédnout třeba i Jaromír Jágr.

 

S Andrejem mají dvě děti - Vivien a Frederika. Monika si v roce 2013 změnila rodné příjmení Herodesová na Babišová, aby se celá rodina jmenovala stejně. Svatba se konala 29. července 2017, tedy 23 let poté, co se ti dva dali dohromady. Andrej přitom prý Moniku požádal o ruku celkem dvakrát, napoprvé ale na veselku nedošlo. Monika se živí jako interiérová designérka. 

 

 

Vivien Babišová

Je mladší z Babišových dcer a po vstupu Andreje Babiše do vrcholné české politiky se z ní stala taková malá celebrita sociálních sítí. Po svém tatínkovi nepodědila jen příjmení, ale také vzhled. Jako by mu z oka vypadla!

 

Její největší zálibou jsou koně, a i když je to poměrně drahá zábava, druhý nejbohatší Čech si ji může dovolit platit. Investuje také do dceřina vzdělání, platí jí studium na Prague British School. Na sociálních sítích si říká Vivi a poslední dobou se chlubí fotkami s přítelem, ale i s milovanou fenkou zlatého retrívra Ellou.

 

Lucie Kubovičová

Taky jste si všimli krátkovlasé brunetky, které je Andreji Babišovi neustále v patách a plánuje mu snad každý krok? Lucie Kubovičová pracuje jako mluvčí hnutí ANO a především s vystupováním radí i samotnému lídrovi hnutí. Prý na ni hodně dá a může si k němu dovolit i kritiku, kterou by u ostatních nestrpěl.

 

Kubovičová dříve pracovala jako redaktorka televize Nova, později dostala místo ve Sněmovně a na ministerstvech pro místní rozvoj či obrany. Do podvědomí veřejnosti se zapsala v roce 2010, když pracovala jako šéfka odboru vnějších vztahů na ministerstvu školství. Od tehdejšího ministra Josefa Dobeše dostala odměnu 114 tisíc korun. O rok později z ministerstva odešla.

 

Letos v srpnu na Andreje Babiše práskla, že neumí psát na počítači. Stalo se to v Kroměříži, kde šéf hnutí podepisoval svou knihu. Přiznala, že příspěvky na sociální sítě nepíše sám Babiš, ale jeho marketingový odborník Marek Prchal.

 

 

Karolína Slavíčková

Jedním z nejmladších přírůstků do Babišova mediálního týmu je Karolína Slavíčková. Tato sympatická 26letá dívka pro Babiše natáčí propagační videa. Pokud Andrej či kdokoli jiný z hnutí někam vyjede, Karolína tam se svým mikrofonem nesmí chybět. Nejenže fanoušky hnutí ANO jako správná reportérka obeznámí se situací, ale stojí také za rozhovory s politiky. 

 

Karolína žije v Praze, kde vystudovala střední hotelovou školu a poté se vydala prohloubit žurnalistické schopnosti na Univerzitu Jana Amose Komenského. Absolvovala také stáž v televizi Nova.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lidé brečí smíchy: Žák 5. třídy napsal sloh o tom, co si myslí o Zemanovi a Babišovi! To nemá chybu

Partnerky politiků! Která je krásnější? Okamury nebo Babiše?
Podívejte se, kdo je nejlépe oblékaným mužem české politiky

Související témata:
mom TN.cz