velká náhoda

Znetvořená žena vytočila špatné telefonní číslo. Našla tak manžela!

Lalita Ben Bansiová s manželem
Zdroj: Profimedia
Téma:

Mladá Indka zcela omylem vytočila špatné telefonní číslo. Hovor přijal muž, kterého si nakonec vzala za manžela. Před svatbou se však nikdy neviděli - zamilovali se do hlasu toho druhého. Mladíkovi ani nevadilo, že má žena popálený obličej od kyseliny.

Jediný telefonát změnil život Lalitě Ben Bansiové z Indie, i když zavolala na špatné telefonní číslo. Na druhé straně linky se ozval muž, který nemohl přestat myslet na hlas neznámé ženy.

 

"Zavolal jsem jí asi po dvou týdnech zpět, protože jsem se zamiloval do jejího hlasu. Nakonec jsme spolu mluvili každý den zhruba tři měsíce," tvrdí Ravi Shankar Singh.

 

GALERIE: Oběť kyselinového útoku našla lásku díky náhodě

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Oběť kyselinového útoku našla lásku díky náhodě - 1

 

"Byla z toho láska," dodal Singh. Ženě se tak splnil sen. Nevěřila, že někdy najde muže, který s ní bude chtít prožit život. V roce 2012 na ni totiž její příbuzný vylil kyselinu za to, že mu dala facku. Lalita má kvůli tomu znetvořenou tvář.

 

 

"Kdo by to byl řekl, že někdo, koho popálila kyselina a podstoupil 17 operací, najde lásku?" řekla Lalita zahraničím médiím. Singhovi ale na vzhledu nezáleží. "Nezajímám se o její tvář. Je nádherná uvnitř," dodal muž.

 

Z mladého páru jsou už novomanželé. Singh je rád, že Lalitu před svatbou neviděl. "Mnoho lidí se zamiluje do tváře toho druhého. Pak ale zjistí, že to k lásce nestačí a rozvedou se. Doufám, že nám bůh požehná a budeme spolu do konce života," uzavřel muž.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

has TN.cz