neobvyklá prosba

Zoufalá dívka prosí o pomoc! Kvůli obřím prsům se zasekla ve vaně!

Kya Granito má problém s velkými prsy
Zdroj: gofundme.com
Téma:

Mnohé ženy by daly všechno za to, aby měly větší prsa. Tato dívka je přeje pravý opak! Britka Kya Granito (21) má doslova gigantické poprsí a prsa jí stále rostou.

Kya má v současnosti má velikost košíčků 38HH (85J). Kya si musí kupovat nové oblečení téměř ob týden, aby ho dokázala přes prsa zapnout. Nutně vyhlíží operaci, která by její bujné vnady zmenšila, popisuje Daily Mail její trable.

 

Kvůli obřím ňadrům trpí velkými bolestmi zad. "Je to také otázka sebevědomí. Připadám si jako obluda," popisuje Kya svoje trápení. Má problém si sehnat správnou velikost podprsenky a když nějakou seženu, za pár týdnů potřebuju ještě větší," stýská si Kya.

 

 

Popsala, že její obří prsa ji jednou dokonce uvěznila ve vaně. "Prostě jsem se nedokázala vlastní silou zvednout. Prsa mě držela ve vaně jako těžké závaží. A doktoři si klidně řeknou, že mě prsa neohrožují na životě," postěžovala si.

 

GALERIE: Kya Granito má problém s prsy

1
/
11
Zdroj: Facebook - Kya Granito
Kya Granito má problém s velkými prsy - 1

 

Protože lékaři neshledali její problémy za zdravotní ale pouze estetické, musí si peníze na operaci sehnat sama. Z platu uklízečky si to nemůže dovolit a tak požádala o peníze přes internet. Potřebuje sehnat 8000 liber. Za pět dní od vyhlášení sbírky jí lidé poslali zatím desetinu potřebné částky.

 

Kromě pěnez na dotační stránce mohou dárci zanechat i vzkaz. Ty povzbuzující prý Kye zlepšují sebevědomí v tom, jak dnes vypadá.

Související témata:
TN.cz / ych