Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

foto z místa probíhá vyšetřování

Zdrcená moderátorka Novy Inna Puhajková: Zavraždili mi přítele!

Ubodání v Hostivaři
Zdroj: AKTU.cz, Instagram/ Facebook

Moderátorka Sportovních novin na Nově Inna Puhajková se vyrovnává s tragickou ztrátou svého blízkého přítele Slaviši (†40). Minulý týden byl zavražděn! Případ prošetřují pražští kriminalisté, zabít ho měl zfetovaný příbuzný.

Krásná moderátorka Sportovních novin a bývalá přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra prožívá velmi těžké období. Blízkého kamaráda, kterého navštěvovala u něj v restauraci, minulý týden zavraždili v pražské Hostivaři!

 

GALERIE: Napadení v Hostivaři

1
/
4
Zdroj: AKTU.cz
Napadení v Hostivaři - 1

 

Případ prošetřuje pražská mordparta. Z vraždy byl obviněn 33letý muž, jak zjistil Blesk, švagr zavražděného muže. Ten měl zaútočit v den, kdy mu zemřel otec. Se ztrátou se pak vyrovnával s pomocí drog a přestal se ovládat. Pod ruku se nevyrovnanému muži dostal Slaviša, který chránil svou ženu před jeho výpady. Podle informací TN.cz ho rozzuřený muž bodl přímo do srdce.

 

 

Záchranná služba se pak pokoušela muže stabilizovat a zastavit masivní krvácení. Nakonec i přes veškerou péči policistů a záchranářů a přes hodinovou resuscitaci muž zemřel v sanitce.

 

GALERIE: Inna Puhajková

1
/
7
Zdroj: Instagram
Inna Puhajková - 3

 

"Pachateli hrozí trest až osmnáct let odnětí svobody,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. "Kriminalisté podali podnět státnímu zástupci k návrhu na vzetí do vazby,“ dodal.

 

Moderátorkou smutná zpráva velmi otřásla. Na instragram umístila i smuteční parte. Budeš nám všem moc chybět, vzkázala.

 

Rodina zavražděného muže o smutném osudu Slaviši příliš nemluví. "Zůstaly po něm dvě malé děti, čtyři a devět let... Kluci o tragické události ještě nevědí...“ řekl Blesku známý muže s tím, že pohřeb byl v pondělí.

 

Inna Puhajková dělá moderátorku Sportovních novin na TV Nova od roku 2013. Tohle byla její premiéra:

 

lud TN.cz