celebrity nezahálí

Zpěváci i herci. Vlna solidarity smetla také známé osobnosti

Vlna soudržnosti a solidarity se zvedla i mezi slavnými osobnostmi. Do domácí výroby roušek se zapojila například Lucie Bílá, bývalá první dáma Dagmar Havlová a mnoho dalších. Někteří pomáhají i rozvozem látek a dalšího materiálu.

Nejúspěšnější zlatá slavice vyměnila pódia za místnost se šicím strojem a zavzpomínala na mládí, kdy se vyučila dámskou krejčovou. Ke stroji zasedla například i bývalá první dáma Dagmar Havlová. Ta společně s garderobierkou Divadla Na Vinohradech vyrábí roušky pro zdravotníky v nemocnicích a hospicech. Ruku k dílu postupně přidávají i další známé tváře.

Marta Jandová využila nového šicího stroje a své 40. narozeniny u látek oslavila i herečka Iva Pazderková. I když zpočátku jí to prý moc nešlo. Velká část lidí ochotných pomáhat se ale potýká s nedostatkem materiálu. Jak se ale ukázalo, od toho tu jsou kamarádi Jan Komínek a Adam Mišík.

Herec ze seriálu ordinace v růžové zahradě 2 a známý zpěvák vybaveni rouškami vyrazili také pomáhat. Na více osobností se podívejte ve videu.

Související témata:
TN.cz