Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

vystoupení v semaforu

Eva Pilarová přerušila koncert! "Musím na operaci," překvapila

Eva Pilarová
Zdroj: isifa.com
Eva Pilarová

České pěvecké stálici Evě Pilarové se po dvou měsících opět ozvaly zdravotní komplikace. Nevolno se jí udělalo během koncertu v pražském divadle Semafor, koncert tak musela přerušit.

Zpěvačka Eva Pilarová měla v pátek koncert v pražském Semaforu. Akci Dveře dokořán pro Evu Pilarovou však nedohrála, ozvaly se jí problémy s ramenem. "Po třetí písničce jsem musela koncert vzdát. Chytila mě obrovská slabost," popsala zpěvačka své zdravotní komplikace.

 

"Mám pořád následky zranění," vysvětluje Pilarová. Zpěvačka měla roztříštěnou zlomeninu v rameni, úraz si způsobila o prázdninách 2018. Kromě ramene si zlomila i stehenní kost. "Pořád mě to bolí, nejspíš budu muset s ramenem na operaci," sdělila zpěvačka.

 

Úraz si Eva Pilarová způsobila ve svém bytě. Lékaři ji nohu museli operovat a zpěvačka pobývala dlouhé týdny v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích.

 

 

Na začátku prosince minulého roku kvůli podobným problémům Pilarová nedozpívala koncert v severomoravském Hlučíně, kde vystupovala s dětským sborem. Zpěvačka přitom začala po několikatýdenní rekonvalescenci koncertovat teprve na konci listopadu.

 

Ke zpěvačce se v sobotu také donesla smutná zpráva o úmrtí významného českého herce Luďka Munzara. "Vzpomínala jsem, kdy jsme se viděli naposledy. Bylo to v Lucerně," řekla Pilarová. "Měla jsem tu čest sedět vedle něj.“ S Luďkem Munzarem se znali velmi dlouho. "Byli jsme kolegové, vídali jsme se často při práci. Vzhledem k tomu, že on byl v Národním divadle a já jsem zpívala, nebylo těch setkání tolik. Avšak každé z nich bylo velmi příjemné," vyprávěla zpěvačka.

 

Podívejte se na prosincovou reportáž TV Nova z koncertu v Hlučíně:

 

mj TN.cz