Hvězdný pár

Zpěvačka Katy Perry čeká dítě! Orlando Bloom mezitím natáčí v Praze

Téma:

Americká zpěvačka Katy Perry oznámila netradičním způsobem své těhotenství. Na konci videoklipu k písni Never Worn White ukázala těhotenské bříško.

Katty Perry (35) tvoří pár se slavným hercem Orlandem Bloomem (43) od roku 2016. Po romantickém zasnoubení na Valentýna loňského roku všichni očekávali svatbu. Ve svatebních šatech se ale Katy objevila jen ve svém nejnovějším videoklipu.

 

"Nikdy jsem nebyla oblečena do bílé, ale dnes večer tady stojím, protože opravdu chci říct ANO…“ zpívá Katy. Reálná svatba se ale asi v nejbližší době konat nebude. Zpěvačka totiž připravila pro své fanoušky překvapení a na konci videoklipu se objevila pouze v průhledné košilce a pochlubila se těhotenským bříškem.

 

"Jsem nadšená, oba jsme nadšení a šťastní. Je to asi to nejdelší tajemství, které jsem kdy musela tajit,“ svěřila se Katy na svém Instagramu.

 

Zpěvačka byla vdaná již dříve za britského komika Russella Branda, ale děti spolu pár neměl. Na první svatbě měla na sobě Katy ale šedé šaty. Orlando má již syna Flynna z předchozího manželství s australskou modelkou, se kterou se rozvedl v roce 2013.

 

 

Slavný pár v únoru pobýval i v Praze, kde Orlando Bloom natáčí další řadu seriálu Carnival Row, ve kterém se objevuje po boku anglické supermodelky Cary Delevigne. Možná proto se Katy rozhodla svého snoubence přijet do Prahy zkontrolovat. Orlando po jejím příjezdu všeho nechal a naplno se věnoval své partnerce. Společně si zašli například do italské restaurace v centru města.


Podívejte se na Blooma na zápase v Kladně:

 

 

Orlando Bloom se na veřejnosti objevuje poměrně často. Zašel si například do kina na pražském Smíchově nebo na hokejový zápas Kladna s Třincem. Herec doma ve svém pronajatém bytě na Malé Straně moc neposedí. Pravidelně venčí svoji fenku Mighty, chodí do fitness centra, navštěvuje galerie, nebo se projíždí po Praze a okolí na kole v šortkách a helmě.GALERIE: Orlando Bloom a Katy Perry

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Katy Perry - 1

ase TN.cz