Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Slavná Sia

Zpěvačku vydírali kvůli nahé fotce. Raději ji zveřejnila sama!

Zpěvačka Sia
Zdroj: Profimedia
Zpěvačka Sia dříve skrývala svou tvář, teď odhalila i něco víc

Australská zpěvačka Sia si své soukromí stráží jako málokterá celebrita. Donedávna ani při koncertech neukazovala svou tvář. Teď se ale bulvárním novinářům podařilo ji vyfotit nahou. Ale místo toho, aby se Sia doma třásla, kdy se snímky objeví v novinách, udělala pravý opak.

Zpěvačka Sia ještě před několika měsíci úplně zakrývala svůj obličej. Na veřejnosti se ukazovala jen ve velké paruce, přes kterou jí nebylo vidět do tváře, na koncertech stála k publiku zády. Údajně kvůli tomu, aby lidé vnímali její zpěv, ne vzhled.

 

Před necelým měsícem se na sociální síti Instagram objevila fotka z natáčení Siina nového filmu. V županu ji vyfotila kamarádka, která pak snímek zveřejnila. Zpěvačka si prý ani nevšimla, že jí z županu "vykouklo" ňadro, píše portál tvnoviny.sk.

 

 

Tentokrát se bulvárním novinářům podařilo Siu vyfotit rovnou tak, jak ji pánbůh stvořil. Sia ale s paparazzi, kteří chtěli na fotkách vydělat, pořádně vyběhla. Pikantní snímek zveřejnila na Instagramu sama - a neupravený.

 

 

"Někdo se očividně snaží prodat moje nahé fotky mým fanouškům. Ušetřete peníze, tady je máte zadarmo. Vánoce jsou každý den," napsala k příspěvku. Právě Everyday Is Christmas (Vánoce jsou každý den) by se mělo jmenovat Siino nové album.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chlast a drogy! Zpěvačka Sia promluvila o svých kostlivcích ve skříni. Co všechno má za sebou?

VAROVÁNÍ! Tyto fotky dětí na sociální sítě nikdy nedávejte!
Kauza uniklých fotek: Máte i vy mobil plný nahých selfie? VELKÁ ANKETA

TN.cz