byla za tím nevěra

Adam Mišík se rozešel se sexy modelkou, mluví se o nevěře!

Téma:

Zpěvák Adam Mišík se rozešel se svou přítelkyní, dvacetiletou modelkou Dianou Kratochvílovou. Za koncem jejich tříletého vztahu prý měla stát nevěra.

Podle webu eXtra.cz to nebylo poprvé, co byl rozchod mladého páru na spadnutí. Jednadvacetiletý Adam Mišík a o rok mladší modelka Diana Kratochvílová spolu chodili tři roky. Za rozchodem měla prý stát opakovaná nevěra.

 

Vztah nyní dospěl ke svému konci. Navenek to sice vypadalo na velkou lásku plnou vášně, jenže jejich vztah prý nebyl tak idylický, jak se mohlo na první pohled vzdát. S nevěrou si podle jistého zdroje nelámal hlavu ani jeden. Jednou z teorií jejich rozchodu je, že za koncem lásky byla právě trpělivost, která jednomu z partnerů už došla.

 

 

Diana prý ráda vede divoký život. Má ráda večírky a občas to přežene s alkoholem. Adamovi na jeho partnerce také vadilo, že si ho často dobírala kvůli tomu, že nedokončil střední školu. "To jsem taky dostával pořádně sežrat. Jenže já prostě školu ke svému povolání nepotřebuju, i když i na tento obor školy jsou," postěžoval si talentovaný zpěvák a hvězda první řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

 

Mišík rozhodně nesmutní, že zůstal bez přítelkyně, vždyť ona se nějaká zase najde. "Teď to vypadá, že jsem si řekl ‚Nový rok, nové začátky‘. Utnout dlouholetý vztah jsem ale neplánoval. Konečně dostal můj song V Tobě ten správný kontext: ‚Stojím tady sám, stojím tady sám, stojím tady sám‘," řekl v rozhovoru pro časopis Rodina DNES.

 

Připomeňte si excelentní výkon, který předvedl Adam Mišík coby Miley Cyrus v Tváři:

 

mj TN.cz