Život ve hvězdách

Zpověď Dády Patrasové o vztahu s manželem: Je doma každý den!

Minulý týden oslavila Dáda Patrasová 65. narozeniny a v pořadu Život ve hvězdách prozradila, jaká byla oslava a jak se věci mají s manželem Felixem Slováčkem. Také prozradila, kdo stojí za jejími slavnými kolážemi na sociálních sítích.

Za svůj život si stihla Dáda Patrasová zahrát nespočet nejrůznějších rolí, kde si ji diváci pamatují především jako mimořádně krásnou ženu a svými programy pro děti už dlouhá léta těší ty nejmenší. V soukromí se jí však v posledních letech příliš nedaří. Přemýšlela při příležitosti polokulatých pětašedesátin nad svým životem?

 

"Nebilancuju a prostě žiju. Život běží a žádná bilance není. Já si myslím, že to nemá ani cenu," říká Patrasová. Narozeniny oslavila s dětmi v rodinném kruhu. Na oslavě nesměl chybět její manžel, saxofonista Felix Slováček. Ten se veřejně hlásí ke vztahu se svou milenkou - 38letou výtvarnicí Lucií Gelemovou.

 

 

Felixův sedm let trvající mimomanželský vztah Dáda zřejmě stále ještě nepřijala. "On je tady pořád, denně. Prostě užívá svého privilegia. A jestli něco je mimo, tak je…" říká Dáda. V médiích ještě nedávno tvrdila, že manžel od Lucie Gelemové odešel a jejich manželství prý stále klape. Co je na tom pravdy, ví jen oni sami...

 

Ale zatímco štáb pořadu Život ve hvězdách s Dádou dělal rozhovor v jejich pražské vile, Felix zrovna přišel domů. Takže na slovech Dády asi něco pravdy bude. "Chová se tu naprosto suverénně, normálně a jestli někde něco je, tak to je jeho problém," zakončuje zpěvačka.

 

 

Patrasová za poslední roky nestrádala a také si za Slováčka našla částečnou náhradu, italského hřebce Vita. Ten ji před koronavirovou pandemií navštěvoval v Praze. "My si denně voláme, jsme ve styku. Koronavirus je zhouba všech lidí kolem nás. Takže se snažíme s tím žít," říká Dáda.

 

Herečka je známá i svou aktivitou na Instagramu. Některé fanoušky baví a jiné zase děsí bláznivými kolážemi. Zůstávalo ale záhadou, jak žena starší generace tato díla zvládá. "Se sociálními sítěmi mi pomáhá můj přítel Vito," vysvětlila Patrasová. "Posíláme si různé fotky a on z toho pak prostě čaruje," směje se Dáda.

 

 

Právě podpora fanoušků Dádu drží nad vodou v tomto nejen pro umělce náročném období. "Já se strašně těším, až to všechno skončí. Až budeme mít přímý kontakt. Těším se na zpívání a tancování s dětmi," naznačila Patrasová. Na závěr divákům TV Nova i poslala vzkaz. "Držte se, žijte svůj život, jak nejlépe umíte, abyste se za nic v životě nemuseli stydět," vzkazuje.

 

Jedna z věcí, za které se možná Dáda stydí, je dopravní nehoda, kterou před dvěma lety způsobila pod vlivem alkoholu. Cestou na své představení tehdy nadýchala 2,5 promile a přišla o řidičský průkaz. Ten už má ale zpátky.

 

Na celý pořad Život ve hvězdách se můžete podívat na portálu VOYO nebo už v pátek na Nova Plus.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz