galerie tajemství odhalena!

Zpověď dcery Michaela Jacksona: O smrti táty i rodinném tajemství!

Paris Jackson
Zdroj: Profimedia
Téma:

Dcera Krále popu Paris Jackson (18) poprvé od smrti svého otce poskytla novinářům rozhovor. Promluvila o depresích, hledání spravedlnosti i o smrti Michaela Jacksona. Jaká tajemství rodina celá léta skrývala?

Být dcerou slavného zpěváka, kterého zná celý svět, s sebou přináší i mnohá úskalí a těžké životní zkoušky. Své o tom ví i mladičká Paris Jackson, která v rozhovoru pro magazín Rolling Stones poprvé poodhalila temná zákoutí života rodiny Michaela Jacksona.

 

"Vždy říkají, že čas léči. Ve skutečnosti to tak ale není. Jednoduše se s tím musíte smířit. Já žiju takto: Jasně, ztratila jsem jedinou věc na světě, která pro mě byla důležitá. Ale až se stane něco zlého, vím, že to nebude tak strašné jako to, co jsem už přežila," řekla v rozhovoru Paris.

 

 

Život ve slavné rodině

 

Paris sice dostala možnost chodit do klasické školy, kvůli slávě otce si ale raději zvolila domácí vzdělávání. Nic jí však nechybělo. "Nepotřebovali jsme přátele. Měli jsme jeho (Michaela Jacksona) a Disney kanál," prozradila. "Byl náš svět a my byli jeho světem," vzpomínala na vztah s tátou.

 

Ačkoli jí otec ve všem podporoval a chtěl pro ni jen to nejlepší, Paris měla velmi nízké sebevědomí a trpěla depresemi. Celé roky si ubližovala a úspěšně se jí to dařilo skrývat. "Nenáviděla jsem se. Měla jsem nízké sebevědomí a pocit, že nic nedělám správně. Myslela jsem si, že si nezasloužím žít," přiznala. Její deprese došly až tak daleko, že se v 15 letech pokusila o sebevraždu. Podřezala si zápěstí a snědla 20 pilulek Motrinu.

 

GALERIE: Paris Jackson

1
/
10
Zdroj: Instagram
Paris Jackson - 1

 

Rizika slávy a sexuální útok

 

První velké problémy už ale přišly mnohem dříve - ve chvíli, kdy nastoupila do sedmé třídy na soukromé škole. "Dělala jsem věci, které by 13 - 14letí dělat neměli. Snažila jsem se rychle dospět," zavzpomínala. Měla problémy i s kyberšikanou, kvůli které se musela léčit. Vše vyvrcholilo v jejích 14 letech, kdy ji někdo znásilnil. "Byl to neznámý člověk. Nechci prozrazovat detaily. Je to pro mě těžké a v té době jsem o tom s nikým nemluvila," dodala.

 

 

O životě a smrti táty

 

Ačkoli rodina prakticky celý její život bojovala s různými předsudky a obviněními, Paris svému otci prý bezmezně věřila - a to i ve chvíli, kdy ho nařkli ze zneužívání dětí. "Snažil se, abychom měli hezké dětství a místo toho nás musel připravit na tyto zlé věci," řekla. "Představte si, že váš rodič před vámi pláče, protože ho svět nenávidí pro něco, co neudělal... Tehdy jsem začala nenávidět celý svět kvůli tomu, co mu udělali," dodala.

 

Ještě hůř se pak vyrovnávala se smrtí svého otce, kterého našli 25. června 2009 ležet v bezvědomí v posteli. V době příprav na turné This Is It prý byl velmi vyčerpaný. Právě proto viní z jeho smrti i společnost AEG Live, která turné uspořádala. "Nestarají se o umělce. Vyčerpají je až k smrti," tvrdí. Prsty ve zpěvákově odchodu na onen svět má podle ní i jeho lékař Conrad Murray, který mu dal propofol - anestetikum, o kterém dobře věděl, že zpěvák je na něm závislý.

 

Paris je přesvědčená, že šlo o past, která měla zpěváka "odklidit" - o vraždu. "Sám říkal, že ho to jednoho dne zabije. Zní to jako konspirační teorie a hloupost, ale jeho skuteční fanoušci i všichni v rodině dobře ví, jak to bylo. Byla to past," tvrdila. Teď doufá, že se její otec jednou dočká spravedlnosti... 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZVLÁŠTNÍ VZTAH: Jermaine Jackson líbal svého zesnulého bratra Michaela!

NEUVĚŘITELNÁ PODOBA: Dcera Michaela Jacksona vypadá jak Miley Cyrus!

Související témata:
lud TN.cz