Jedovatý pavouk

Zpověď Lady: Zápřednice mě napadla a pokousala ve spánku!

Zápřednice jedovatá - nebezpečný pavouk
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto.
Téma:

Obrovský ohlas vyvolala informace o jedovatých pavoucích, kteří se přemnožili v severních Čechách. Redakci TN.cz se ozvala žena, která se se zápřednicí setkala. A nebylo to příjemné setkání.

Nejjedovatější český pavouk zápřednice jedovatá se zabydlel hlavně na Českolipsku. Tamní úředníci už vyzvali obyvatele, aby ho likvidovali. jeho výskyt ale hlásí lidé i z jiných oblastí České republiky.

 

"Mám zkušenost s tímto pavoukem. Asi před dvěma měsíci mne v noci štípl do rtu. Ráno jsem se probudila a nevěděla jsem, co se stalo. Strašně mi otekly rty," popsala otřesný zážitek čtenářka Lada.

 

Až později zjistila, co se jí vlastně stalo. "Během dne se najednou těsně kolem mé hlavy pavouk spustil na stůl. Já si ho dobře prohlédla a pak na internetu zjistila ,že se jednalo o tu zápřednici jedovatou," říká Lada.

 

 

Hned se šla ještě jednou podívat na opuchlý ret a zjistila, že na něm má drobný kousanec. "Bylo to velmi nepříjemné a nebylo mi z toho dobře. Nevím, jak se dostala do bytu, ale chodím se psem, tak je možné, že se někde chytil na srsti. Ten pocit, že Vám málem vleze pavouk do úst, je hrozný a nedej bože, aby kousl ve vnitř. To bych se asi udusila," děsí se čtenářka.

 

Podrobnosti o tomto jedovatém pavoukovi, si přečtěte tady.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Výstraha: Pavouci žijící ve městech jsou větší a plodnější

Krásná zpěvačka měla v uchu pavouka! Neuvěříte, co s ním udělala

TN.cz