nevšední zranění

ZPOVĚĎ: Muž si při sexu zlomil penis! Prozradil, jak se to stalo

penis
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:
sex

S hodně netradičním úrazem musel do nemocnice devětapadesátiletý muž z Vietnamu. Během sexu uslyšel hlasité křupnutí a potom ucítil palčivou bolest. Lékaři potvrdili, že si zlomil penis.

Erotické hrátky se mu staly osudnými, v obrovské agonii musel z vlastní postele rovnou do té nemocniční v Ho Či Minově městě. "Uslyšel jsem hlasité křupnutí, když jsem se miloval s přítelkyní," popsal muž. O jakou konkrétní polohu šlo, nechtěl muž říct. "Zkoušeli jsme něco exotického," prozradil.

 

Zranění šokovalo i samotné lékaře. Bylo zjevné, že orgán praskl v místě, kde se připojuje ke zbytku těla. "Penis byl celý fialový a byla nutná okamžitá lékařská pomoc," řekli lékaři pro místní deník Tuoi Tre.

 

 

"Penis byl oteklý a pohmožděný a zcela určitě zlomený," dodal doktor Mai Ba Tien Dung. Lékaři museli zlomenou část zafixovat zpátky do původní polohy. Pokud by lékaři okamžitě nezasáhli, mohlo mít zranění trvalé následky.

 

Podle doktora Dunga je zlomenina penisu velmi vzácná, při plné erekci ale nastat může. "Symptomy jsou křupnutí a následná ostrá bolest. Neléčená zlomenina může vést k deformaci penisu, poruchám erekce a dokonce i k trvalé impotenci," vysvětlil lékař.

mom TN.cz