Agresivní bezdomovec mlátil ženu, při zatýkání se chtěl podřezat

Bezdomovec ze Starého Města na Uherskohradišťsku zaútočil na svou známou a surově ji zmlátil. Policistům se odmítal vzdát, a s nožem v ruce vyhrožoval, že se zabije. Nakonec se jej podařilo odzbrojit.

Uherskohradišťští policisté zasahovali v neděli u dvojice bezdomovců, šestapadesátiletý muž bil o rok mladší známou ve stanu a s nožem v ruce pak vyhrožoval sebevraždou. Agentuře Mediafax to v pondělí řekl policejní mluvčí Aleš Mergental.

Na hádající dvojici v ulici Na Vyhlídce ve Starém Městě upozornil policisty náhodný svědek. Hádka dvojice byla tak silná, že se svědek bál o život ženy. Když ale policejní hlídka na místo dorazila, podnapilý pár byl už v klidu a oba shodně tvrdili, že se nic nestalo.


O půl hodiny později už ale policisté museli k místu vyjet znovu. Muž bil ženu přímo ve stanu, ve kterém přebývali. Když agresor policisty spatřil, začal kolem sebe mávat nožem a vyhrožoval, že pokud strážci zákona neodejdou, zabije se.


"Policisté muže museli odzbrojit a eskortovat do policejní cely. Za jeho chování mu teď hrozí pokuta až do výše 20 tisíc korun," doplnil Mergental.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

Mediafax/tn.cz