Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 6. 2012
násilí v hromadné dopravě

Agresivní dívka (18) demolovala autobus a napadla řidiče i policisty

Agresivní dívka (18) v noci v Praze ničila vybavení autobusu. Potom napadla jeho řidiče i strážníky, kteří mu přispěchali na pomoc.

Krátce po půlnoci někdo volal na policii, že v autobuse číslo 264 jedoucím z Řep do Zličína, je agresivní žena. V telefonátu zaznělo, že napadla řidiče a demoluje zařízení autobusu. Odstavený autobus strážníci našli v ulici Na Chobotě, kde stál u krajnice.
 

"Hlídka následně zjistila, že autobus má poškozené vstupní dveře, uvnitř autobusu byl rozbitý odpadkový koš. Řidič autobusu strážníkům sdělil, že žena bez příčiny začala kopat do dveří a dalšího vybavení a když se ji snažil uklidnit, tak ho napadla," uvedla mluvčí městské policie Jana Přikrylová.
 

Když policisté ženu vyzvali, aby jim prokázala svou totožnost, na hlídku zaútočila a snažila se strážníky kopnout a pokousat.

ČTĚTE TAKÉ:
Brutálním kopem poslal mladíka do bezvědomí

 

"Strážníci agresivní ženu následně za použití donucovacích prostředků zpacifikovali a přivolali na místo Policii České republiky. Řidič autobusu odhadl škodu způsobenou jednáním ženy na zhruba 20 000 korun," dodala mluvčí.
 

cob tn.cz / Mediafax