Bral drogy?

Agresivní mladík řádil v centru metropole! Před strážníky se bránil krytem popelnice!

Pražští strážníci zasahovali ve čtvrtek večer v Lazarské ulici v centru metropole, kde řádil agresivní mladík se zakrvavenýma rukama. Mladík nejprve řádil v tramvaji, pak rozbil zastávku MHD, nakonec se chtěl prát se strážníky.

"Na tísňovou linku „156“ bylo ve čtvrtek v podvečerních hodinách přijato oznámení, že na zastávce tramvaje Lazarská, Praha 1 se nachází muž v modré mikině, který ji demoluje. Před tím stačil svou agresivitu projevit v tramvaji číslo 3," uvedla k případu mluvčí strážníků Irena Seifertová.

 

Strážníci po příjezdu na místo našli mladíka sedět na zastávce MHD, ruce a obličej měl od krve. Hlídka chtěla mladého muže ztotožnit, s tím však on nesouhlasil. Začal se chovat velmi agresivně a strážníky napadl. Jeho chování naznačovalo, že je nejspíš pod vlivem drog.

 

"Strážníci ho zkrotili až použitím donucovacích prostředků. Nasazení pout se však velmi bránil. Kopal kolem sebe, plival na strážníky, jednoho udeřil pěstí do obličeje a druhého se pokusil pokousat. Poté, co ho strážníci zpacifikovali, přivolali záchrannou službu, která ho odvezla na ošetření. Muž skončil na místním oddělení Policie ČR," doplnila mluvčí.

 

TN.cz