Agresivní žena TERORIZOVALA SOUSEDY, strážníka chytila POD KRKEM!

Rozzuřenou psychicky narušenou ženu, která vyhrožovala sousedům a ničila jim majetek, přijeli ve čtvrtek odpoledne zpacifikovat strážníci do pražské Krče. Žena poté napadla i je, sdělila v pátek Mediafaxu mluvčí pražské městské policie Jana Přikrylová.

Do ulice v Zálesí v Krči vyrazili strážníci po třetí odpoledne. "Oznamovatel jim řekl, že přišel do domu a přivolal si výtah. V tom k němu přiběhla žena, která bydlí v přízemí, a začala na něj křičet, nadávat mu a vyhrožovat smrtí," uvedla mluvčí.


Žena údajně nadávala a vyhrožovala sousedům dlouhodobě, navíc měla ničit společný majetek obyvatel domu. Hlídka zazvonila u bytu agresorky.


"Z bytu vyšla starší paní, která začala na strážníky křičet, že jí někdo rozbil záchod a ptala se strážníků, jestli neví, proč má toaletní mísu plnou exkrementů. Poté zabouchla dveře s křikem „zavřete ten poklop“," popsala Přikrylová.


Strážníci pochopili, že žena není psychicky v pořádku, a proto na ni zazvonili znovu. Nato se žena vyřítila z bytu, vrhla se na jednoho z nich a chytla ho pod krkem. Hlídka proto musela použít donucovací prostředky, poté strážníci zavolali záchranku, která nemocnou převezla do psychiatrické léčebny.

Mediafax/tn.cz