Pátrání po útočníkovi

Agresor pobodal dva muže, pro jednoho přiletěl vrtulník

Policie stále hledá útočníka, který v neděli ráno v Jesenici pobodal a pořezal dva muže. Pro jednoho z nich musel přiletět vrtulník.

Policisté stále pátrají po agresorovi, který v neděli ráno pobodal a pořezal dva muže. Incident se stal v Jesenici. Policie žádá o pomoc při pátrání veřejnost.
 

Krátce před půl sedmou ráno se před nonstop barem v Plzeňské ulici dostali do potyčky tři muži. Šarvátka vyvrcholila ve chvíli, když jeden z nich vytáhl nůž a druhého muže bodnul.
Pro zraněného (43) přiletěl vrtulník.
 

"Pacienta s bodným poraněním v oblasti břicha jsme transportovali na traumatologické oddělení nemocnice v pražském Motole," uvedla mluvčí pražských záchranářů Jiřina Ernestová.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Bezdomovec pobodal známého, ten skončil na jednotce intenzivní péče

 

"Při potyčce byl navíc lehce zraněn další muž, který utrpěl řezná poranění na rukou," řekla v neděli policejní mluvčí Soňa Budská.

 

Útočník z místa utekl. Policie se nyní obrací s prosbou o pomoc při pátrání po pachateli na veřejnost. "Prosím občany, kteří by mohli o případu poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátili na tísňovou linku 158," uvedla policejní mluvčí Jana Žáčková.
 

Podle policie jde o muže romské národnosti, ve věku třiceti až pětatřiceti let, vysokého zhruba 175 centimetrů. "Útočník byl štíhlé postavy, na hlavě měl krátce střižené vlasy," sdělila Žáčková s tím, že na levé paži měl tetování. Muž měl na sobě černé tričko, tmavě modré džíny a tmavý opasek. Podle policistů hovořil plynule česky.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax