policejní pátrání

Alexandra (15) je na útěku s mladíkem (18). Posílá jen záhadné zprávy

Pátrání - KISSOVÁ ALEXANDRA
Zdroj: Policie ČR/ Facebook
Alexandra Kissová (15) je na útěku s Patrikem Gáborčíkem (18). Rodina má strach o její bezpečí

Policie i rodiče pátrají po patnáctileté Alexandře Kissové. Utekla z domu s osmnáctiletým mladíkem Patrikem Gáborčíkem. Zdržují se možná v Plzni, ale možná také na celém území ČR.

Alexandra Kissová podle své sestry nikdy z domova neutekla. Vždy, když se někde zdržela, dala o sobě vědět. Tentokrát ne. Doma v Plzni byla naposledy v pátek před polednem. Když se večer její matka vrátila z práce, už ji nenašla.
 

Policisté po dívce mohli oficiálně vyhlásit pátrání až po 48 hodinách, tedy v neděli. Tak se i stalo. V tu dobu už byl ale její mobilní telefon vypnutý. "Ještě v pátek jí alespoň zvonil, ale nikdo ho nezvedal," uvedla sestra pohřešované dívky.

 

Alexandra utekla z domu se svým novým přítelem, Patrikem Gáborčíkem z Plzně. Ten už měl podle informací TV Nova s policií několikrát oplétačky. Sestra i matka hledané dívky se bojí, jestli je patnáctiletá Alexandra v pořádku.
 

"Ozvala se mi sice přes facebook, ale ne ze svého profilu, takže to mohl psát kdokoliv. Slibovala, že se vrátí domů hned zítra. Pak další den, ale ani jednou nedorazila," uvedla sestra.
 

V rodině mladíka, který je s Alexandrou na útěku, se přes den navíc ztratila televize, takže je možné, že ji mladík (možná i s dívkou) odnesl, aby z jejího prodeje měl prostředky na útěk.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 vět, které pubertální děti nesnáší
ALARMUJÍCÍ! V ČR se denně chtějí zabít 3 děti!
Mám nejhorší rodiče na světě aneb čím tě doma týrají. NAPIŠ NÁM
Když máš nutkání utéct z domu

tn.cz / gar