Auto na střeše, dva lidé zemřeli. V Praze bourali policisté

Poblíž obce Hlohovice na Rokycansku zemřeli při nehodě dva lidé. Auto skončilo na střeše mimo vozovku.

Auto vylétlo ze silnice krátce po 14. hodině. "Ač byl na místo poslán vrtulník, nebylo jim pomoci. Příčinou havárie byla zřejmě vysoká rychlost, auto po nárazu skončilo na střeše,“ řekl operační důstojník policie Plzeňského kraje.


"Zemřela asi dvacetiletá žena a třicetiletý muž. Na silnici dostali zřejmě smyk, vozidlo vjelo do příkopu, kde narazilo do betonového mostku," popsala nehodu mluvčí záchranné služby Lenka Ptáčková.


"Po nehodě zůstala žena mimo vozidlo a byla na místě mrtvá. Muže záchranáři vyprostili ze zdemolovaného automobilu a pokoušeli se ho resuscitovat, bohužel i přes poskytnutou péči také zemřel na následky mnohačetných poranění," upřesnila Ptáčková.


"Nehoda se stala u Hlohovic ve směru na Prašný Újezd. V současné době je komunikace uzavřena, na místě zasahují hasiči i policisté," uvedl operační důstojník hasičů kolem třetí hodiny odpoledne.


V Praze bourali policisté
 

Lehkým zraněním jednoho policisty skončila nehoda dvou osobních aut v pražských Malešicích. Policejnímu vozu se zapnutým majákem nedal na křižovatce ulic Průmyslová a Černokostelecká přednost osobní vůz.
 

"Auta se srazila po 14. hodině. Na místě byl zraněn jeden policista. Víc informací zatím nemůžu říct, protože nehoda je stále v šetření,“ řekl tn.cz po čtvrt na čtyři pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

vrl tn.cz / Mediafax