kde je iveta?

Policie prohledala Macurův dům: Unesl Ivetu a dělá s ní bůh ví co, žaluje Rychtář!

Policie prohledává dům Zdeňka Macury
Zdroj: TV Nova

Josef Rychtář v pátek večer podal na Zdeňka Macuru trestní oznámení! Proč? Kvůli únosu Ivety Bartošové! Do domu podnikatele Macury vzápětí vrazila zásahovka. Co tam našla?

Poté, co policie Rychtářovo oznámení přijala, vyslala do Macurova domu v Líbeznicích muže zákona, aby celou situaci vyšetřili. Na místo přijely tři vozy státní policie a jeden vůz kriminálky. Policisté podnikatelův dům pročesávali zhruba půl hodiny. Podle portálu prásk.tv policie něco našla ve voze Zdeňka Macury, kterým Ivetu Bartošovou z Uhříněvsi od Josefa Rychtáře přivezl.
 

PODROBNOSTI ČTĚTE NA WEBU PRÁSK.TV!

 

Rychtář podal trestní oznámení poté, co Macura zjevně podnapilou Bartošovou ve středu večer vyvedl z jejího domu a potom s ní odjel neznámo kam. "Ano je to tak. Protože jsem přítel Ivety Bartošové, cítím se plně oprávněn na policii přijít a trestní oznámení na pana Macuru za únos a omezování osobní svobody podat. Je to nebezpečný chlap, který s Ivetou právě dělá bůhvíco,“ potvrdil své obavy Prásku Rychtář. Spekuluje se, že s Macura Ivetu možná odvezl do Rakouska. Zpěvačka přitom všechny doklady nechala doma.

 

Po ukončení prohlídky policie z místa neodjela, ale zůstala. Iveta byla v domě Zdeňka Macury podle svědků naposledy spatřena ve středu večer.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Rychtář tvrdí: Bartošová byla unesena! Policie prohledala Macurův dům! Co našla?

Rychtář nepřišel jen o Ivetu: Syn na mě vytáhl nůž!

Bartošová se schovává, Rychtář se před novináři rozbrečel

hru tn.cz / zdg