Skončil za mřížemi

BESTIE bez svědomí: Muž surově týral svou babičku, ke všemu ji okrádal!

Záchranáři a policisté v Jánského ulici
Zdroj: TN.cz

Muž (35) z Příbramska týral několik měsíců svou vlastní babičku, kterou navíc ke všemu okrádal. Vše mu zatrhli policisté. V současné době je již muž ve vazbě.

"Nejméně od května loňského roku a asi dvakrát týdně týral svou babičku, které je přes sedmdesát let. Žili spolu přechodně ve společné domácnosti, poškozená žena se vnuka ujala, když neměl kam jít," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

 

Bestie převlečená za vnuka babičce vyhrožovala zabitím, vulgárně ji nadávala a fyzicky napadala. Muž chvílemi šílel natolik, že například házel jídlo na zeď, bušil pěstí do lednice, nebo do televize. V nočních hodinách pak babičce pouštěl nahlas hudbu.

 

"Dne 22. března letošního roku vše vygradovalo loupeží, kterou na své příbuzné spáchal. Chtěl po poškozené peníze, když odmítla, zmocnil se jich násilím. Vzal jí jeden tisíc korun. K činu se obviněný nedoznal, tvrdil, že jsou s babičkou největší kamarádi a stará se o ni. Za jeho „dobrotivé“ chování mu nyní hrozí v případě odsouzení až deset let odnětí svobody," doplnila mluvčí.

 

TN.cz