foto a video Krádež šperků

BEZRADNÁ POLICIE v případě krádeže diamantů za půl milionu: Hledáme svědkyni

Svědkyně diamantové loupeže v Letňanech
Zdroj: Policie ČR

Policie je bezradná, stále neúspěšně pátrá po krásné brunetce, která v sobotu na veletrhu v pražských Letňanech ukradla diamanty za více než půl milionu korun. Nyní se obrací s prosbou o pomoc na veřejnost, hledá totiž důležitou svědkyni.

Pražští kriminalisté stále nemohou odhalit, kdo v sobotu odpoledne na výstavišti v Letňanech ukradl 71 diamantů za více než půl milionu korun. Už v průběhu víkendu zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer s pachatelkou a žádala o pomoc veřejnost. Nyní pátrá i po důležité svědkyni.
 

"Ze záznamů bezpečnostních kamer je zřejmé, že se ve chvíli přípravy krádeže pohybuje okolo pachatelky žena ve fialové halence s květovaným vzorem. Kriminalisté touto cestou prosí popsanou ženu, aby se jim přihlásila cestou linky tísňového volání 158, neboť její svědectví může být klíčové pro dopadení pachatelky," uvedl pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.
 

GALERIE: Krádež diamantů v Letňanech

1
/
6
Zdroj: Policie ČR
Krádež diamantů v Letňanech - 3

 

Ke krádeži došlo v sobotu odpoledne. Zlodějka se u stánku s diamanty zastavila dvakrát. Poprvé si vše připravila, když plato s diamanty si dala na kraj pultu. Při druhém příchodu si kazetu s jednasedmdesáti šperky ukradla.
 

Podívejte se na celé video z krádeže diamantů v pražských Letňanech:
 


 

"Krádeže se dopustila neznámá žena štíhlé, přibližně 165 centimetrů vysoké postavy, ve věku kolem třiceti pěti let," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. "V době krádeže byla oblečená do bílé halenky s černým lemováním, černých kalhot, legín či 'elasťáků', na nohou měla letní obuv, žabky, a přes rameno černou kabelku, která měla bílé uši. Žena má černé vlasy, které měla v době krádeže schované pod bílým rybářským kloboučkem," popsal zlodějku Hulan.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / hmr