Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

násilí

Bitka mezi policisty a technaři! V Praze tekla krev! Máme VIDEO z místa!

Techno v Praze
Zdroj: YouTube.com
Témata:

VIDEO: V Praze v Holešovicích došlo v noci na sobotu k bitce mezi policisty a technaři. Hudební produkce byla moc nahlas a policie nařídila akci ukončit. Příznivci techno hudby to odmítli. Nakonec tekla krev.

Policisté byli přivoláni kvůli tomu, že hluk vadil lidem v okolí. Technaři hudební produkci odmítli ukončit. Došlo k bitce.
 

Několik lidí bylo zraněno, a to včetně dvou policistů. Sedm údajně nejagresivnější útočníků skončilo na policejních služebnách, uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová.
 

Tři zadržení jsou podle ní podezřelí z násilí proti úřední osobě a čtyři z přestupku neuposlechnutí výzvy úřední osoby. Zraněné ošetřili přivolaní záchranáři.
 

Policisté byli do Bubenské ulice přivoláni v pátek po 22:30. Na místě zjistili, že technoparty v jedné z místních hal se koná se souhlasem majitele objektu a byla nahlášena do půlnoci. Kvůli stížnostem místních na nadměrnou hlučnost policisté ale vyzvali organizátora akce ke ztišení produkce.
 


 

"Vyhověl, ale pouze dočasně. Po několika marných pokusech o smířlivé vyřešení celé situace policie krátce po jedné hodině ranní akci ukončila," popsala událost mluvčí. Doplnila, že většina ze zhruba 200 účastníků následně opustila objekt, několik lidí ale s ukončením nesouhlasilo a začalo verbálně a fyzicky napadat policisty.
 


 

CO VY NA TO? DISKUTUJTE ZDE!

 

sta / tn.cz ČTK