Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Bodající raper nižší trest NEDOSTAL! Za pobodání TŘÍ DĚTÍ si odsedí DEVĚT LET!

Vrchní soud v Olomouci v úterý zamítl odvolání šestnáctiletého mladíka, jenž v Ostravě pobodal děti, které si hrály na hřišti. Za to jej krajský soud poslal na devět let do věznice pro mladistvé, vrchní soud trest potvrdil.

Vrchní soud zamítl odvolání mladíka jako nedůvodné. „Krajský soud správně dovodil jak otázku viny, tak i trestu. Jedná se o pokus o vraždu, a nikoli o ublížení na zdraví, jak se snažila dokázat obhajoba,“ řekl předseda senátu Petr Angyalossy.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova


Šestnáctiletý mladík v listopadu loňského roku pod vlivem alkoholu a údajně kvůli rozchodu se svojí dívkou napadl postupně tři děti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

STRAŠNÉ! Student ZAÚTOČIL NOŽEM na sekretářku gymnázia v Chomutově!


Prvního z nich bezdůvodně bodl dvakrát do zad a ruky, dalšího chlapce na jiném místě vzápětí po prvním napadení také bezdůvodně bodl jednou do hrudníku. Pak utekl a znovu bezdůvodně dvanáctkrát bodl dalšího nezletilého chlapce, a to do krku, hrudníku, břicha, nohy a ruky. Jen šťastnou náhodou a rychlou lékařskou pomocí chlapci nezemřeli.


Asi týden před tímto napadením pak u dětského hřiště viděl nezletilého chlapce, jak se podle jeho názoru důvěrně chová k dívce, se kterou obžalovaný chodil. Chlapce chytil, přiložil mu nůž ke krku a vyhrožoval, že jej podřeže. Když se chlapec rozbrečel, kolenem jej dvakrát kopl do břicha, a když chlapec upadl na zem, ještě jej kopl do hrudníku.

 

NAPSALI JSME:

DALŠÍ BRUTALITA: Ozbrojení muži napadli hosty vinárny! MĚLI I MAČETU!


Za to mu krajský soud vyměřil výjimečný trest devět let ve věznici pro mladistvé, vrchní soud trest potvrdil.


Proti rozhodnutí vrchního soudu není odvolání, je možné pouze dovolání k nejvyššímu soudu.

Mediafax/tn.cz