Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Bordelmamá ze Zlína dostala šest let natvrdo!

Souhrnný trest šest let vězení uložil ve čtvrtek Krajský soud ve Zlíně Haně Křeháčkové (40), majitelce masérského salonu, ve kterém dívky nabízely i sexuální služby.

Soud už Křeháčkovou loni na podzim odsoudil k pěti letům do věznice s dozorem za obchodování s lidmi a ohrožování výchovy dítěte.

 

Ve čtvrtek se žena zpovídala z kuplířství, protože najímala ženy k prostituci. Trest si má odpykat ve věznici s dozorem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Exekutor si došlápl na prostitutky! Ty platí hned na ulici

 

Státní zástupce i obhájce se vzdali práva na odvolání, verdikt je pravomocný.

 

Provoz podniku zahájila Křeháčková v roce 2005, oficiálně se zde měli klienti dočkat relaxačních a rekondičních masáží. Žena najímala studentky nebo mladé ženy bez práce s tím, že budou provádět standardní relaxační masáže. Až později podnikatelka zájemkyně o místo konfrontovala se skutečností. Tedy s tím, že budou muset praktikovat i sexuální služby. Většina žen z důvodu finanční tísně souhlasila.

 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

 

Podle vyšetřování policie se za dobu existence podniku mohly vystřídat desítky dívek a řádově stovky klientů. V průběhu vyšetřování kriminalisté navíc zjistili, že majitelka podniku najímala k poskytování sexuálních služeb i děti. Podařilo se prokázat, že nejméně čtyřem dívkám, které v podniku poskytovaly erotické služby, nebylo ještě 15 let.

 

Dívky měly z útraty zákazníka, která činila 600 až 2500 korun, 40 procent provize.

tn.cz / mediafax / kos