Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.9. 2009 19:26

Bořek Slezáček boural bez řidičáku. Vyslechne si obvinění

Moderátor Bořek Slezáček v červenci boural. Policie ho obviní z řízení bez řidičského oprávnění.

Kladenská policie Slezáčka obviní z řízení bez řidičského oprávnění. Známý moderátor a bývalý přítel Simony Krainové či Aleny Šeredové Bořek Slezáček v červenci vážně boural na rychlostní silnici R7 u Makotřas. Kromě Slezáčka bourala další dvě auta.

 

"Podezřelý muž nepřizpůsobil rychlost jízdy mokré komunikaci za deště, nezvládl řízení a na vozovce dostal smyk. S automobilem přejel do pravého jízdního pruhu, narazil do svodidel, které přerazil a následně naboural do stromů a oplocení domu,“ popsala havárii policie.


Hned po nárazu se podle svědků Slezáček snažil z místa nehody zmizet do blízkých polí. Podle prvotních informací pil totiž před jízdou alkohol. To, že byl Slezáček krátce po nehodě mimo a táhl z něj alkohol, potvrdil i jeden ze svědků nehody. Moderátor navíc při nehodě zranil i svou matku, zlomila si klíční kost.


"Řidič je podezřelý z trestného činu řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění. V letech 2006 až 2007 mu byl vydán zákaz řízení motorového vozidla pro všechny skupiny a do současné doby si nepožádal o vydání svého řidičského průkazu,“ uvedla policie.

 

Na reportáž o nehodě se podívejte na videu:

 

tam TN.cz