Bořek Slezáček krvácí po nehodě do mozku. Prý řídil opilý

Moderátor Bořek Slezáček havaroval v sobotu. A zdá se, že se před jízdou posilnil alkoholem. Píše to středeční Blesk.

Známý moderátor a bývalý přítel Simony Krainové nebo Aleny Šeredové Bořek Slezáček v sobotu vážně havaroval u Makotřas na rychlostní silnici R7.

 

Stav Bořka Slezáčka je vážný. Krvácí do mozku. "Ten otřes mozku opravdu není žádná legrace. Způsobil mu tam výron, otok,“ řekl Slezáčkův kamarád, fotograf Vladimír Štross, deníku Blesk. Bořek je podle něho připojen na přístroje a jeho mozek stále sleduje monitor a lékaři.

 

Na reportáž o nehodě se podívejte na videu:


Po nárazu se podle svědků snažil Slezáček z místa nehody zmizet do blízkých polí. A zdá se, že k tomu měl dobrý důvod - deník Blesk totiž ve středu napsal, že podle zdroje blízkého vyšetřování krevní zkouška ukázala, že Slezáček před jízdou pil alkohol.


V krvi měl totiž 1,04 promile, což odpovídá přibližně třem točeným pivům. Dvaačtyřicetiletému moderátorovi tak teď podle deníku hrozí až pětimilionová pokuta, rok ve vězení a zákaz řízení až na deset let. Policisté z Kladna nám ale ve středu nebyli schopní tuto informaci potvrdit s tím, že jí ještě nemají k dispozici. Výsledky vyšetřování nehody by podle nich měly být do dvou týdnů.


To, že byl Slezáček krátce po nehodě mimo a táhl z něj alkohol, potvrdil i jeden ze svědků nehody. Moderátor navíc při nehodě zranil i svou matku, zlomila si klíční kost. Tu ale narozdíl od moderátora samotného už lékaři propustili do domácího léčení. Slezáček sám s otřesem mozku leží v pražské střešovické nemocnici.

tn.cz / pez