BRUTÁLNÍ PŘEPADENÍ: Muži svlékli mladíka DO NAHA, zkopali ho a OKRADLI!

Terčem surového přepadení se v neděli v noci stal devatenáctiletý mladík z Klatovska. Zastavilo u něj auto se čtyřmi muži, kteří jej zmlátili, svlékli do naha a okradli o všechny věci. Po násilnících pátrá policie.

Brutální incident se odehrál v neděli 21. srpna po půlnoci, kdy devatenáctiletý mladík šel po silnici od obce Mochtín směrem na Klatovy. U křižovatky poblíž vesnice Chlistov však kolem něj projel osobní automobil, jeho řidič vzápětí zastavil, a zacouval až k mladíkovi.

 

Z vozu pak vystoupili čtyři muži, kteří se na něj vrhli. “Jeden z nich udeřil poškozeného pěstí do obličeje, tento upadl do příkopu, pachatelé jej vytáhli na vozovku a beze slov jej vysvlékli, kdy tomuto ponechali jen ponožky a do mladíka kopali,“ popsala přepadení mluvčí klatovské policie Dana Ladmanová s tím, že mu pak všechny věci, včetně osobních dokladů, ukradli.


Zmláceného nahého mladíka pak čtveřice útočníků nechala svému osudu, a odjela neznámo kam. Přepadeného muže naštěstí vzápětí našla posádka projíždějícího auta, která mu poskytla první pomoc a přivolala policisty. Zraněný mladík pak byl se zraněními převezen do nemocnice. “Policie případ vyšetřuje pro podezření ze spáchání zločinu loupeže,“ uzavřela mluvčí policie Dana Ladmanová.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

TN.cz