BYL TO ŽHÁŘ! V Praze shořela 5 majitelům auta!

Pět zaparkovaných aut shořelo v pondělí brzy ráno na sídlišti v Praze-Krči. Škoda přesahuje milion korun, požár s největší pravděpodobností někdo zapálil úmyslně, potvrdil agentuře Mediafax vyšetřovatel pražských hasičů.

Vozidla začala hořet před čtvrtou hodinou ranní v Horáčkově ulici, požár ohlásil na tísňovou linku někdo ze sousedství. "Dva automobily oheň zcela zničil, dva mají zasažený bok a interiér, pátý je poškozen lehce," řekl Mediafaxu vyšetřovatel. Kromě toho shořely dva plastové kontejnery na odpad.

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ Z TELEVIZNÍCH NOVIN:Auta byla zaparkovaná kolmo k chodníku. Úplně zničený byl starší seat a nový typ Volkswagenu Passat. Žár poškodil vedle nich stojící golf a citroen, nejlépe dopadlo mitshubishi o kousek dál. Oheň likvidovala jedna hasičská jednotka, kvůli zplodinám museli hasiči zasahovat v dýchacích přístrojích.

 

"Škoda podle předběžného odhadu přesáhne milion korun," sdělil vyšetřovatel. Jak dále uvedl, zatím vše nasvědčuje tomu, že požár někdo založil úmyslně, což by mělo potvrdit další vyšetřování. Případem se zabývá policie.

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

tn.cz / Mediafax